کشف و ضبط بزرگترین محموله مواد مخدر در لس آنجلس

crime lab drug test, conceptual image

به گزارش مجله هفته بازار و به نقل از abc7، در ماه گذشته بیش از 3 هزار پوند مت آمفتامین و 66 کیلوگرم کوکائین در یک محموله مواد مخدر در نورکو کشف شد که این بزرگترین کشف و ضبط متامفتامین در بخش اداره مبارزه با مواد مخدر لس آنجلس است.

به گفته این آژانس، مقامات در حال تحقیق در مورد یک سازمان قاچاق کوکائین و سایر مواد مخدر بودند که گمان می رود با کارتل سینالوآ مرتبط باشد.

در جریان تحقیقات، ماموران و افسران DEA (اداره مبارزه با مواد مخدر) به همراه اداره پلیس فونتانا، خانه ای را در نورکو شناسایی کردند که در آن مواد مخدر نگهداری می شد.

به گفته مقامات، بازرسان مشاهده کردند که فردی سه جعبه را از خانه بیرون آورده و آنها را در یک وسیله نقلیه قرار داده است.

اداره مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد که در این جستجو 66 کیلوگرم کوکائین و 3552 پوند مت از جعبه های متعدد گاراژ خانه کشف شد. ارزش این مواد مخدر 33 میلیون دلار برآورد شده است.

بیل بادنر، نماینده ویژه اداره مبارزه با مواد مخدر لس آنجلس در این باره گفت: “مواد مخدر مصنوعی مانند مت آمفتامین بسیار اعتیادآور، خطرناک و به شدت مرگ‌آور هستند. این کشف گسترده احتمالاً جان‌های زیادی را نجات داده و از تجارت و سودجویی کارتل سینالوآ در جامعه ما جلوگیری کرده است”.

تحقیقات از سوی سازمان مبارزه با قاچاق مواد مخدر همچنان ادامه دارد.

 • Comments are closed.
 • تبلیغات (ردیفی)

  اینجا تبلیغ کنید
  Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

  مسدود کننده تبلیغات شناسایی شد!!! Ads Blocker Detected

  We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

  ما متوجه شده ایم که شما از برنامه های افزودنی برای مسدود کردن تبلیغات استفاده می کنید. لطفاً با غیرفعال کردن این مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید.