7 سلبریتی که از کالیفرنیا گریخته اند!!

7 سلبریتی که از کالیفرنیا گریخته اند!!

به گزارش مجله هفته بازار و به نقل از وب سایت KTLA، در حالی که بسیاری از مردم از زندگی در کالیفرنیا لذت می برند و نمی توانند تصور کنند که به جای دیگری بروند، برخی افراد چمدان های خود را بسته‌اند تا از این ایالت بروند از جمله برخی از مشهورترین چهره های هالیوود.

1- مارک والبرگ

اخیراً، مارک والبرگ اعلام کرد که خانواده اش از کالیفرنیا به نوادا نقل مکان کرده اند. این بازیگر و تاجر گفت که تصمیم او ناشی از این است که می‌خواهد زندگی بهتری برای فرزندانش فراهم کند.

والبرگ با مدلی به نام رئا دورهام ازدواج کرده و دارای چهار فرزند است.

2- جو روگان

در سال 2020 جو روگان، مجری و گوینده پادکست برنامه تلویزیونی در پادکست اسپاتیفای خود با عنوان “تجربه جو روگان” تمایل خود را برای ترک کالیفرنیا اعلام کرد. روگان گفت که او لس آنجلس را بیشتر به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت، ترک کرد.

او در ادامه گفت: من می خواهم به جایی در مرکز کشور بروم. جایی که شما کمی آزادی بیشتری دارید. من فکر می‌کنم جایی که ما اینجا در لس‌آنجلس زندگی می‌کنیم کمی شلوغ است. فکر می‌کنم وقتی به تعداد افرادی که به دلیل مشکل جمعیت بیش از حد به کووید مبتلا شده‌اند نگاه می‌کنید، این واقعیت را تایید می کند.

جو در پادکست خود گفت: “ترافیک، نابرابری اقتصادی و مشکل بی خانمان‌ها که افراد زیادی با آن درگیر هستند، از جمله مشکلات لس آنجلس است”.

گرگ ابوت، فرماندار تگزاس نیز در توییتی اعلام کرده بود که روگان در سال 2020 به تگزاس نقل مکان کرد و از خانه خود دیدن کرد.

3- روزاریو داوسون

روزاریو داوسون، بازیگر؛ کالیفرنیا را ترک کرد و در سال 2020 با دوست پسرش، کوری بوکر به نیوجرسی نقل مکان کرد.

او گفت: “من با دوست پسرم نقل مکان می کنم زیرا زمان آن فرا رسیده است”. متأسفانه داوسون و بوکر پس از بیش از دو سال رابطه، از هم جدا شدند.

Busy Philipps-4

Busy Phillips که بازیگر است هم تصمیم گرفت در سال 2020 به همراه همسرش، مارک سیلورستاین که فیلمنامه نویس است و دو فرزندشان؛ گلدن استیت را به مقصد امپایر استیت نیویورک ترک کند.

فیلیپس در مصاحبه ای با شوندالند گفت که به دلیل نگرانی های سلامتی می خواهد به نیویورک نقل مکان کند.

او گفت: من در لس آنجلس یک نفر را نمی شناسم که سندرم روده تحریک پذیر نداشته باشد. به همین دلیل است که همه ما گلوتن و گندم را کنار می‌گذاریم اما شاید مشکل، سمی بودن فضای این شهر باشد. نمی‌دانم، این که می‌گویم فقط یک نظریه است.

زمانی که آتش‌سوزی‌ها دوباره شروع شد، به همسرم گفتم: «باید برویم. ما باید به جایی برویم که هوای پاک دارد.»

5- راب اشنایدر

راب اشنایدر که دانشمند است، در توییتی در سال 2020 اعلام کرد که اگرچه کالیفرنیا را دوست دارد اما زمان آن فرا رسیده که آنجا را ترک کند. او به آریزونا نقل مکان کرد.

در این توییت آمده است: “کالیفرنیا، سرزمین تولد من و جایی که همه فرزندانم در آن متولد شدند، من تمام عمرم را در زیبایی تو گذراندم. بنابراین با اندوه بسیار باید از هم جدا شویم. اما وقت آن است که کالیفرنیا را ترک کنیم، قلبم را شکستید”.

در اکتبر 2022، اشنایدر علت مهاجرتش را به دوستانش توضیح داد.

او گفت: من واقعاً احساس می‌کنم که نمی‌خواهم حزب دموکرات زندگی من را اداره کند و هیچ جنبه ای از زندگی شما وجود ندارد که آنها نخواهند در آن دخالت کنند. اشنایدر گفت: من این مشکل را را با آنها داشتم. بنابراین من از کالیفرنیا خارج شدم و به ایالت کمی آزادتر آریزونا نقل مکان کردم.

6- کریس همسورث

کریس همسورث که بازیگر است، در سال 2015 تصمیم گرفت با خانواده‌اش گلدن استیت را ترک کند زیرا دیگر نیازی به حضور در هالیوود برای ایفای نقش‌های سینمایی نداشت.

خانواده او به کشور همسورث یعنی استرالیا نقل مکان کردند.

همسورث به دیلی میل گفت: “ما شش یا هفت سال در لس‌آنجلس بودیم و پس از آن که فرصتی یافتیم که تمام وقت در آنجا نباشیم، بهتر بود که به استرالیا برگردیم”.

گزارش ها حاکی از آن است که وی ملکی به ارزش 7 میلیون دلار در خلیج برایون استرالیا خریداری کرده تا به عنوان اقامتگاه دائمی خود در نظر بگیرد.

7- بلیک لایولی و رایان رینولدز

بلیک لایولی و رایان رینولدز یکی از زوج های قدرتمند هالیوود هستند اما این زوج دیگر در لس آنجلس زندگی نمی کنند.

پس از ازدواج در سال 2012، این زوج به بِدفورد نیویورک نقل مکان کردند.

این زوج یک ملک 5 میلیون دلاری در این منطقه خریداری کردند.

  • Comments are closed.