UCLA Health در حال خرید بیمارستان وست هیلز در سن فرناندو ولی

به گفته سخنگوی دانشگاه یو‌سی‌ال‌ای، بیمارستان وست هیلز (West Hills) توسط UCLA Health پس از تأیید هیئت مدیره دانشگاه، خریداری شده است.

فیل همپتون، سخنگوی UCLA Health در بیانیه‌ای گفت که هیئت رئیسه دانشگاه کالیفرنیا، مجوز خرید بیمارستان و مرکز پزشکی وست هیلز در محله غربی سن فرناندو ولی را در آینده صادر کرده است.

او نوشت: این اقدام به UCLA Health کمک می‌کند تا فوراً به محدودیت‌های قابل توجه در ظرفیت بستری، بخش اورژانس و اتاق عمل در سیستم بهداشتی ما رسیدگی کند. این کار همچنین به ما کمک می‌کند تا به تعهد خود برای افزایش دسترسی به مراقبت‌های پزشکی در سراسر منطقه عمل کنیم.

به گفته سخنگوی UCLA Health؛ طرفین، وضعیت قرارداد را که مشروط به شرایط انعقاد و تأییدیه‌های نظارتی است، افشا نکرده‌اند.

این مرکز 260 تخت‌خوابی، اخیراً در چارچوب یک طرح توسعه 80 میلیون دلاری؛ یک بخش اورژانس جدید، بخش مراقبت‌های ویژه، آزمایشگاه کاتتریزاسیون قلبی و مرکز سوختگی گروسمن را اضافه کرد.

این بیمارستان دارای مراکز پیشرفته رسیدگی به سکته مغزی و دردهای قفسه سینه است. طبق اعلام وب‌سایت این مرکز، این بیمارستان 900 کارمند و کادر پزشکی 450 نفری دارد.

در سال 2014، این بیمارستان یک پد هلیکوپتر را در بخش فوریت‌های پزشکی یا ای‌آر (ER) خود اضافه کرد تا بیماران دارای حال وخیم را برای درمان اورژانسی منتقل کند.

کارملا گوتیرز، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: توافق بین UCLA Health و HCA Healthcare برای خرید بیمارستان و مرکز پزشکی وست هیلز، نشان‌دهنده تعهد مداوم تیم‌های مراقبت بالینی ما به بیماران است.

او افزود که این اقدام، یک شبکه مراقبت پیشرفته و دسترسی یکپارچه به خدمات تخصصی پزشکی را به بیماران در سراسر کالیفرنیای جنوبی ارائه می‌دهد.

سخنگوی وزارت بهداشت وعده داد که قابلیت‌های کالیفرنیای جنوبی را به‌عنوان مقصدی برای نوآوری‌های پزشکی تقویت کند و به UCLA Health اجازه می‌دهد تا مراقبت‌های بهداشتی عالی را ارائه و دسترسی به مراقبت‌های پزشکی را برای رفع نیازهای جامعه، افزایش دهد.

UCLA Health حدود 34500 نفر کارمند دارد و بیش از 270 کلینیک در جنوب کالیفرنیا علاوه بر چهار مرکز پزشکی از جمله مرکز پزشکی رونالد ریگان UCLA لس آنجلس، بیمارستان کودکان UCLA Mattel و مرکز پزشکی UCLA سانتا مونیکا دارد.

  • Comments are closed.